Miesięczne archiwum: Czerwiec 2012

film NIETYKALNI – POLECAM !

Od czasu do czasu, w ramach nadrabiania zaległości kinowych lubię obejrzeć jakiś ciekawy i nieprzeciętny film. Doszły mnie słuchy, jak również ktoś ze znajomych polecił mi obejrzeć własnie ten film. Zbierałem się jak diesel na mrozie, ale wczoraj wkońcu poświęciłem niecałe 2 godziny. Krótko mówiąc – warto ! Co więcej, ilość nagród jak również nominacji nie powinna dziwić. Gra aktorów, muzyka, fabuła czy choćby dźwięk czarnego Maserati :) Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie w tym filmie. POLECAM !

„Ta historia zdarzyła się naprawdę. Sparaliżowany na skutek wypadku milioner zatrudnia do pomocy i opieki młodego chłopaka z przedmieścia, który właśnie wyszedł z więzienia. Zderzenie dwóch skrajnie różnych światów daje początek szeregowi niewiarygodnych przygód i przyjaźni, która czyni ich… nietykalnymi.” - http://www.filmweb.pl/film/Nietykalni-2011-583390

http://youtu.be/hHsnECVc_DE

Bear Grylls i odnośniki

Po przeczytaniu recenzji na Internecie, postanowiłem uzupełnić swoją domową bibliotekę o dwie pozycje.  Mianowicie ksiazki dobrze znanego wszystkim – Bear’a Grylls’a :) „Urodzony by przetrwać” oraz „Szkoła przetrwania”. W popularnym serwisie aukcyjnym udało mi się je ‚wyrwać’ za połowę sklepowej ceny. Mam nadzieję, że z czasem pojawią się tutaj porady i propozycje z tych książek. Dodałem również kilka odnośników w dziale Linki.