Miesięczne archiwum: Kwiecień 2013

OLIMP VITA-MIN MULTIPLE SPORT 60 kapsułek

olimpmultipleW przypadku uprawiania różnego rodzaju sportów (czy to amatorskich czy też wyczynowych) jak i nie tylko, ważne jest właściwe i odpowiednie odżywanie. W celu wsparcia i uzupełnienia zróżnicowanej diety przychodzą nam na pomoc różnego rodzaju suplementy. W celu wsparcia mojego organizmu zrobiłem rozeznanie wśród znajomych i zdecydowałem się na zakup minerałów i witamin z serii Olimp Vita-min multiple SPORT. Cena 27,99 zł w Super-Pharm. Dokładny skład można znaleźć w sieci i na stronie producenta. Dawkowanie jest proste – 1 kapsułka VITA-PLEX oraz 1 kapsułka CHELA-MIN 1 raz dziennie po posiłku głównym. Ciekaw jestem jak mój organizm zareaguje na takie wspomaganie :) A Wy co polecacie / stosujecie?

PS. Przy okazji stworzyłem nową kategorię – Kuchnia / Odżywianie

książka – podręcznik przygody rowerowej Anna i Robert „Robb” Maciąg i przyjaciele

ksiazka Ostatnimi czasy moja prywatna biblioteka powiększyła się o jedną pozycję, a mianowicie  „Podręcznik przygody rowerowej – Anna i Robert „Robb” Maciąg i przyjaciele”. Oto krótki opis książki z sieci:

http://bezdroza.pl/ksiazki/podrecznik-przygody-rowerowej-anna-maciag-robert-robb-maciag,berowe.htm

Cena 39,90 zł. Mnie osobiście udało się kupić książkę trochę taniej przez Allegro. Jak tylko ją przeczytam to podzielę się z Wami wrażeniami! :)