O mnie

Piotr Małolepszy – podróżnik życia – rocznik 1987.

Kim w ogóle jestem, gdy zdejmę z siebie wszystkie warstwy wieku, płci, wyglądu, celów życiowych, podziału na bliskich i dalekich, moralne i niemoralne, gorsze i lepsze?

Oto niektóre z moich masek: człowiek. mężczyzna. przyjaciel. brat. syn. wnuk. ojciec. mąż. kolega. Polak. Szczecinianin. Olsztynianin. Europejczyk. magister. kolarz. biegacz. sportowiec. muzyk. producent. profesjonalista… i wiele innych.

Jednym z moich hobby jest muzyka. Moja przygoda rozpoczęła się w roku 1998 . Od tamtej pory stanowi ważny element w moim codziennym życiu. Przez kolejne lata gust muzyczny ewoluował i dojrzewał. Uczestniczyłem w wielu koncertach, festiwalach muzycznych, a także imprezach klubowych w Polsce i zagranicą. Głównie słucham szeroko pojętej muzyki elektronicznej. Idm, tech-house, minimal-techno, progressive, nu disco. Aktualnie zajmuję się produkcją własnych dźwięków.

Ostatnio ważnym elementem mojego życia stało się bieganie. Zaczynając od krótkich dystansów (5 km), kończąc jak do tej pory na półmaratonie. Kolejną pasją jest jazda na rowerze. Już od dziecka rower stał się moim hobby. Reszta jest już historią, aż do chwili obecnej.

Póki co, na swoim koncie mam dwie wyprawy po Polsce – tygodniową oraz 2 tygodniową. Także dwie wyprawy zagraniczne – Wyspy Kanaryjskie oraz Maroko. Cenne doświadczenie zdobyte z każdym kolejnym kilometrem, na pewno zaprocentuje na kolejnych wyjazdach. Poza jazdą na rowerze również często biegam i pływam.. i spełniam swoje marzenia ! ;-)

Każda wyprawa,wyjazd jak również nowy dzień jest dla mnie kolejnym krokiem w kierunku odpowiedzi na pytanie – kim ja w ogóle jestem ?

Kolejnym wyzwaniem na mojej drodze życia. Kolejnym krokiem ku odkryciu Siebie i własnej Prawdy !

Do zobaczenia !